Mine Tugay’dan iddialı hareket! Eksi 15 derecede göle girdi

Son olarak ‘Yalı Çapkını’ dizisinde ‘Defne’ karakterine hayat veren Mine Tugay, geçtiğimiz ocak ayında hakkında çıkan estetik haberleri açıklama yapmıştı.

Tugay, “Zamanında yapılan bir dolgunun sol gözümün altında donması üzerine birkaç ameliyat olmak zorunda kaldım. Ara ara o bölgede şişmeler ve çökmeler oluyor. Son kertede orada oluşan bir kist sebebiyle ameliyat oldum ve kortizon tedavisi görüyorum. Bazı sahnelerim onun şişliğine denk geldi maalesef” ifadelerini kullanmıştı.

AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Bu söylentilere kayıtsız kalamayan 44 yaşındaki güzel oyuncu, aktif olarak kullandığı Instagram hesabından bir yazı yayınlayarak; şu açıklamayı yaptı:

Herkes konuşmuş madem bir de ben konuşayım dedim. Sevgili dostlar, ben sol gözümle ilgili 12 yıldır bir sağlık problemi yaşıyorum. Zamanında yapılan bir dolgunun sol gözümün altında donması üzerinde birkaç ameliyat olmak zorunda kaldım ve ara ara o bölgede şişmeler ve çökmeler oluyor.

İDDİALI PAYLAŞIM

Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla adından sık sık söz ettiren Mine Tugay Avusturya seyahatinde eksi 15 derece göle girdi. Tugay, o anları sosyal medya hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.

“DENEMEZSEM OLMAZDI”

Instagram hesabında 4 milyonu aşkın takipçisi bulunan Mine Tugay, paylaşımına: ‘Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. Denemezsem olmazdı.’ notunu düştü!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir