Ünlü çifte ‘ayakçı’ şoku


Habertürk’ten Nazif Şahin Karpuz’un haberine göre; Mert Demir, Beşiktaş’taki bir otelde sahne aldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile buluşmak üzere Fatih’teki bir mekâna gitti.

Ancak çıkışta çifti görüntülemek isteyen gazeteciler saldırıya uğradı.

Haberde mekândan çıkan bir kişinin hakaret ederek; “Basın gidin buradan” diyerek gazetecileri göndermeye çalıştığı belirtiliyor.

Aynı kişinin, önce gazetecilere tekme – tokat saldırdığ ardından da çevredeki evlere seslenip destek istediği ifade ediliyor.


Bunun üzerine evlerin birinden çıkan bir adamla birlikte gazetecilere hakarette bulunup, fiziksel saldırıya devam ettiği de gelen bilgiler arasında… Aynı kişiler, gitmek isteyen gazetecilerin araçlarına tekme ve yumruklarla zarar verdi.

Serenay Sarıkaya ile Mert Demir’in menajerleri, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Serenay Sarıkaya’nın menajeri: Dün gece yaşanan ve basına yansıyan olayla ilgili sanatçımız Serenay Sarıkaya’nın konuya dair haberinin ve ilgisinin olmadığını, yaşanan olayla ilgili üzüntü duyduğumuzu ve şiddetin her türlüsüne karşı durduğumuzu bildirmek isteriz.

Mert Demir’in menajeri: Dün gece yaşanan olayı sanatçımız Mert Demir ve ekibi olarak bizler olayın ertesi günü üzülerek öğrendik. İlgimiz olmayan ve bizim dışımızda gerçekleşen bu olayın yaşanmasından, basının haber alma hakkına müdahale edilmesinden ve her türlüsüne karşı olduğumuz şiddetin kullanılmasından dolayı çok üzgünüz. Muhabir ve kameraman arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir